Biznes
Testuj poprawność tekstu napisanego w języku angielskim nieodpłatnie
Serwis internetowy correctme.org to miejsce, które oferuje dużą ilość danych dotyczących odpowiedniej pisowni w języku angielskim. Witryna ta rekrutuje specjalistyczną obsadę edytorów dbających o to, żeby na stronie internetowej znajdowały się należyte oraz świeże dane. Ta strona www została utworzona z inicjatywy grupy specjalistów oraz entuzjastów. Ideą tego portalu jest ułatwienie użytkownikom pisania prawidłowych tekstów, bez potrzeby pracochłonnej nauki zasad angielskiego.
Jak unikać popełniania błędów językowych oraz gramatycznych podczas pisania w języku angielskim?
Bezbłędne pisanie tekstu po angielsku bywa trudne. Artykuły rozjaśniające zawiłości pisowni pojawiające się w języku angielskim, mogą Państwo znaleźć na tym portalu. Tworzeniem opracowań z dziedziny powszechnych błędów fonetycznych, językowych i gramatycznych para się wykwalifikowana obsada specjalistów. Wśród informacji zawartych na tym portalu internetowym można odszukać artykuły na różnorodne zagadnienia, które objaśniają zasady odpowiedniej pisowni oraz wymowy po angielsku.

. Według twórców tego portalu internetowego każdy powinien móc dobrze pisać teksty po angielsku. Ta strona internetowa powstała, by każdej osobie zapewnić szansę bezpłatnego skontrolowania prawidłowości gramatycznej i językowej tekstu. Gdy nie wiesz, czy należy pisać it's czy its lub choosing czy chosing, to na tym portalu zweryfikujesz poprawną pisownię, wymowę i wiele więcej. Poprawność gramatyczną podanych fraz, zwrotów lub słów, a nawet całości tekstu można zweryfikować, przy pomocy tego portalu. Jest możliwość wstawiania tekstów lub fraz do aplikacji na tym portalu internetowym, w celu sprawdzenia poprawności językowej, interpunkcyjnej i gramatycznej. Rozterki w jaki sposób coś powinno być napisane nieraz miewają także osoby posługujące się angielskim codziennie. Dużo z powszechnych omyłek wywołanych jest tym, że w angielskim są stwierdzenia, które wymawia się w identyczny sposób, lecz inaczej się je zapisuje, np. then i than lub whose oraz who's. Na tej stronie www można odszukać odpowiedzi na te i podobne problemy.